Ubrania odblaskowe

-
Odzież odblaskowa z logo

Odzież odblaskowa stanowi wymóg przepisów bhp w wielu firmach, gdzie lepsza widoczność pracowników wpływa na poprawę ich bezpieczeństwa i zmniejsza ryzyko potencjalnego wypadku. Jest stosowana przede wszystkim przez pracowników fizycznych oraz w miejscach, gdzie odbywa się ruch pojazdów (samochodów, ciężarówek, maszyn budowlanych czy wózków widłowych).

Odzież odblaskowa – podstawa bezpieczeństwa

Odzież odblaskowa jest także niezbędna przy przemieszczaniu się pieszego lub rowerzysty poza terenem zabudowanym, zwiększając ich widoczność dla kierowców. Warto korzystać z odzieży z elementami odblaskowymi nie tylko wtedy, gdy jest to konieczne, ale także po to, żeby zwiększyć swoje bezpieczeństwo poprzez poprawę widoczności – zwłaszcza po zmroku. Najprostszym rozwiązaniem jest zastosowanie kurtki odblaskowej. Firmowa kurtka odblaskowa to świetny sposób na przedstawienie odbiorcom Twojej marki. Pracownikom dasz natomiast do zrozumienia, że ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie bardzo ważne. Z tego względu, T-shirt z elementami odblaskowymi, kamizelka odblaskowa lub inny rodzaj tego typu odzieży, to produkty cieszące się dużą popularnością wśród wielu firm.

Odzież odblaskowa najwyższej jakości

Dokonując wyboru odzieży odblaskowej, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jej funkcjonalność i dopasowanie do warunków atmosferycznych. Ważne jest, żeby elementy odblaskowe były odpowiednio duże, widoczne i trwałe.

W Fabor Fullcolor zaopatrzysz się w odzież odblaskową dla kobiet i mężczyzn. Warto zadbać o odpowiedni krój odzieży odblaskowej dla kobiet, ponieważ odpowiednio dopasowany model znacząco wpływa na komfort jej noszenia.

Dzięki nam możesz także dopasować odzież do warunków, w jakich pracują Twoi pracownicy. W ofercie naszego sklepu możesz wybrać spośród:

  • wysokiej jakości T-shirtów premium, o kroju dla kobiet i dla mężczyzn; elementy odblaskowe znajdują się zarówno z przodu, jak i na plecach;
  • T-shirt męski Promostars o podwyższonym stopniu widoczności, dzięki zastosowaniu dwóch taśm odblaskowych wokół koszulki;
  • polo męskie Promostars o podwyższonym stopniu widoczności, dzięki zastosowaniu dwóch taśm odblaskowych wokół koszulki;
  • T-shirt męski z długim rękawem Promostars o podwyższonym stopniu widoczności;
  • kurtka softshell o kroju dla kobiet i dla mężczyzn, komfortowa, ciepła kurtka, idealna do pracy w chłodniejsze dni; duża liczba taśm odblaskowych zapewnia doskonałą widoczność.

Nasze produkty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można z nich korzystać przez długi czas, są wygodne i dobrze się prezentują.

Odzież odblaskowa z logo Twojej firmy

Dla lepszego wizerunku Twoich pracowników wykonamy wybrany rodzaj odzieży z nadrukiem logo Twojej firmy. Taka opcja korzystnie wpłynie na wizerunek firmy czy marki i będzie wspaniałą reklamą. Odzież odblaskowa z logo firmy sprawi, że Twoi pracownicy będą wyglądali profesjonalnie i podkreśli ich przynależność do firmy, a także spójność z całym systemem identyfikacji wizualnej.